Home Pesten is een pest!

Pesten is een pest!

1 op 5 kinderen en jongeren in Vlaanderen is slachtoffer van pesten. Veel van hen dragen daar heel lang de gevolgen van. Het Vlaams Netwerk Kies Kleur tegen Pesten wil daar samen met kinderen, jongeren en hun begeleiding iets aan doen. Lees er meer over op https://kieskleurtegenpesten.be/

Samen sporten en samen spelen is een eenvoudige en krachtige manier om pesten tegen te gaan. Daarom zet onze leerlingenraad samen met enkele enthousiaste leraren in de week van 17 februari extra in op sport en spel tijdens de middagpauzes.

  • maandag: sport (tchoukbal, korfbal,…) en/of tikspelen
  • dinsdag: spel (groepsspelletjes)
  • donderdag: sport/spel (koningsbal en tchoukbal)
  • vrijdag: vrij spel (leerlingen kunnen kiezen en worden daarbij begeleid) + dans
In de week van 10 februari konden onze leerlingen een medeleerling een roos schenken. De leerlingenraad speelde go between en deelde donderdag en vrijdag in alle klassen de rozen uit met boodschappen van vriendschap, waardering en soms ook van liefde. Een hartverwarmend gebeuren!